Vítejte na webu

Mateřské školy Vodochody

Milí rodiče, ahoj děti,

těšíme se na Vás v úterý 1. 9. 2020!

Mateřská škola Vodochody je zřízena jako příspěvková organizace. Zřizovatelem je obec Vodochody. V mateřské škole se dle zákona 561/2004 Sb. uskutečňuje předškolní vzdělávání. Věkové rozhraní dětí je zpravidla od 3 – 6 let. K zápisu do Mš mohou přijít i děti mladší dvou let. Vzdělávání je založeno na podpoře zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje.

Zápis do mateřské školy pro školní rok 2022 - 2023

Dokumenty potřebné k zápisu do mateřské školy jsou k dispozici ve stejnojmenné sekci.

Cena školkovného

Cena školkovného pro školní rok 2021/2022 činí 500 Kč.

Žádost o vrácení poměrné části platby za zájmovou činnost v druhém pololetí školního roku 2020-2021

Prostřednictvím předepsaného dokumentu mohou rodiče požádat o vrácení poměrné části platby za zájmovou činnost v druhém pololetí školního roku 2020-2021. Žádost

třídy

dětí

učitelky

založeno

Co nabízíme

Školku hrou

Školka je a bude dále systematicky vybavována nábytkem a hračkami tak, aby poskytla příležitost ke všem typům dětských her.

Komunikativnost

Naší prioritou je úzká spolupráce a komunikace s rodinou kadého dítěte.

Vzdělávání

Naším cílem je dobře připravit všechny děti na přechod z Mš na Zš, tak aby jim byl zajištěn úspěšný start povinné školní docházky.

Školská 59, Vodochody 250 69

Děkujeme za zprávu, v nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím znovu.
EU MŠMT

Název projektu: Šablony III pro MŠ Vodochody
Registrační číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020359
Popis projektu: Projekt je zaměřen na personální podporu a rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti přípravy a vedení projektové výuky
Cílem aktivity: poskytnout dočasnou personální podporu - školního asistenta mateřským školám, realizovat projektové dny
Projekt Šablony III pro MŠ Vodochody je spolufinancován Evropskou unií.