Vítejte na webu

Mateřské školy Vodochody

Milí rodiče, ahoj děti,

těšíme se na Vás v úterý 1. 9. 2020!

Mateřská škola Vodochody je zřízena jako příspěvková organizace. Zřizovatelem je obec Vodochody. V mateřské škole se dle zákona 561/2004 Sb. uskutečňuje předškolní vzdělávání. Věkové rozhraní dětí je zpravidla od 3 – 6 let. K zápisu do Mš mohou přijít i děti mladší dvou let. Vzdělávání je založeno na podpoře zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje.

1. září 2022 začíná nový školní rok. Těšíme se!

Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023  («лекс Україна» - освіта)
Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023 («лекс Україна» - освіта)

Zvláštní zápis pro děti ukrajinských uprchlíků k předškolnímu vzdělávání. https://moje.skolkavmobilu.cz/ua/prijimaci-rizeni/kqeh1kozti

Cena školkovného

Cena školkovného pro školní rok 2021/2022 činí 500 Kč.

třídy

dětí

učitelky

založeno

Co nabízíme

Školku hrou

Školka je a bude dále systematicky vybavována nábytkem a hračkami tak, aby poskytla příležitost ke všem typům dětských her.

Komunikativnost

Naší prioritou je úzká spolupráce a komunikace s rodinou kadého dítěte.

Vzdělávání

Naším cílem je dobře připravit všechny děti na přechod z Mš na Zš, tak aby jim byl zajištěn úspěšný start povinné školní docházky.

Školská 59, Vodochody 250 69

Děkujeme za zprávu, v nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím znovu.
EU MŠMT

Název projektu: Šablony III pro MŠ Vodochody
Registrační číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020359
Popis projektu: Projekt je zaměřen na personální podporu a rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti přípravy a vedení projektové výuky
Cílem aktivity: poskytnout dočasnou personální podporu - školního asistenta mateřským školám, realizovat projektové dny
Projekt Šablony III pro MŠ Vodochody je spolufinancován Evropskou unií.