Vítejte na webu

Mateřské školy Vodochody

Milí rodiče, ahoj děti,

těšíme se na Vás v pondělí 3. 9. 2018!

Mateřská škola Vodochody je zřízena jako příspěvková organizace. Zřizovatelem je obec Vodochody. Školka bude otevřena 1.9.2018. V mateřské škole se dle zákona 561/2004 Sb. uskutečňuje předškolní vzdělávání. Věkové rozhraní dětí je zpravidla od 3 – 6 let. K zápisu do Mš mohou přijít i děti mladší dvou let. Vzdělávání je založeno na podpoře zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje.

Aktuality

V úterý 4.6. v 8°° jedeme na celodenní výlet do skanzenu Kouřim. Podrobnosti naleznete na nástěnce školky.

Zápis do Mš Vodochody bude probíhat ve dnech 6.-7.5.2019

Ve dnech 6.5.2019 od 8°° - 16°° hodin a 7.5.2019 od 8°° - 12°° hodin bude probíhat v Mš Vodochody

třídy

dětí

učitelky

založeno

Co nabízíme

Školku hrou

Školka je a bude dále systematicky vybavována nábytkem a hračkami tak, aby poskytla příležitost ke všem typům dětských her.

Komunikativnost

Naší prioritou je úzká spolupráce a komunikace s rodinou kadého dítěte.

Vzdělávání

Naším cílem je dobře připravit všechny děti na přechod z Mš na Zš, tak aby jim byl zajištěn úspěšný start povinné školní docházky.

Školská 59, Vodochody 250 69

Děkujeme za zprávu, v nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím znovu.