Vítejte na webu

Mateřské školy Vodochody

Milí rodiče, ahoj děti,

těšíme se na Vás v úterý 1. 9. 2020!

Mateřská škola Vodochody je zřízena jako příspěvková organizace. Zřizovatelem je obec Vodochody. V mateřské škole se dle zákona 561/2004 Sb. uskutečňuje předškolní vzdělávání. Věkové rozhraní dětí je zpravidla od 3 – 6 let. K zápisu do Mš mohou přijít i děti mladší dvou let. Vzdělávání je založeno na podpoře zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021-2022

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021-2022 najdete zde: Výsledky přijímacího řízení

Materiáy pro předškoláky pod dobu uzavření MŠ

Po dobu uzavření MŠ si rodiče předškoláků mohou vyzvedávat materiály k povinnému předškolnímu vzdělávání, a to každé pondělí od 8:00

Zápis do MŠ - školní rok 2021 - 2022

Informace pro rodiče zápis do mateřské školy na školní rok 2021/2022 Výdej přihlášek: Přihlášky se vzhledem k situaci  v mš vydávat nebudou.  V sekci

třídy

dětí

učitelky

založeno

Co nabízíme

Školku hrou

Školka je a bude dále systematicky vybavována nábytkem a hračkami tak, aby poskytla příležitost ke všem typům dětských her.

Komunikativnost

Naší prioritou je úzká spolupráce a komunikace s rodinou kadého dítěte.

Vzdělávání

Naším cílem je dobře připravit všechny děti na přechod z Mš na Zš, tak aby jim byl zajištěn úspěšný start povinné školní docházky.

Školská 59, Vodochody 250 69

Děkujeme za zprávu, v nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím znovu.
EU MŠMT