Vítejte na webu

Mateřské školy Vodochody

Milí rodiče, ahoj děti,

těšíme se na Vás v pondělí 3. 9. 2018!

Mateřská škola Vodochody je zřízena jako příspěvková organizace. Zřizovatelem je obec Vodochody. Školka bude otevřena 1.9.2018. V mateřské škole se dle zákona 561/2004 Sb. uskutečňuje předškolní vzdělávání. Věkové rozhraní dětí je zpravidla od 3 – 6 let. K zápisu do Mš mohou přijít i děti mladší dvou let. Vzdělávání je založeno na podpoře zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje.

Zápis do MŠ - školní rok 2020 - 2021

Informace pro rodiče zápis do mateřské školy na školní rok 2020/2021 Výdej přihlášek: Přihlášku si rodiče mohou stáhnout na internetové adrese www.msvodochody.cz. Přihlášky se vzhledem

Uzavření mateřské školy od pondělí 16.3.2020 do odvolání

Vážení rodiče, vzhledem k současné situaci šíření nákazy koronaviru, vydaným doporučením MŠMT a MZ a po dohodě se zřizovatelem, přistupuji k

třídy

dětí

učitelky

založeno

Co nabízíme

Školku hrou

Školka je a bude dále systematicky vybavována nábytkem a hračkami tak, aby poskytla příležitost ke všem typům dětských her.

Komunikativnost

Naší prioritou je úzká spolupráce a komunikace s rodinou kadého dítěte.

Vzdělávání

Naším cílem je dobře připravit všechny děti na přechod z Mš na Zš, tak aby jim byl zajištěn úspěšný start povinné školní docházky.

Školská 59, Vodochody 250 69

Děkujeme za zprávu, v nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím znovu.
EU MŠMT