Vítejte na webu

Mateřské školy Vodochody

Milí rodiče, ahoj děti,

těšíme se na Vás v úterý 1. 9. 2020!

Mateřská škola Vodochody je zřízena jako příspěvková organizace. Zřizovatelem je obec Vodochody. V mateřské škole se dle zákona 561/2004 Sb. uskutečňuje předškolní vzdělávání. Věkové rozhraní dětí je zpravidla od 3 – 6 let. K zápisu do Mš mohou přijít i děti mladší dvou let. Vzdělávání je založeno na podpoře zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje.

Možnost vrácení poměrné části kurzovného

Vážení rodiče, od 5.6. do 22.6. 2020 máte možnost požádat si o vrácení poměrné části kurzovného za neproběhlé hodiny kroužků,

Výsledky přijímacího řízení

Opětovné otevření školky dne 25. 5. 2020!

Vážení rodiče, dne 25. 5. 2020 dochází k otevření naší MŠ. V den nástupu je nutné, aby rodič odevzdal prohlášení

třídy

dětí

učitelky

založeno

Co nabízíme

Školku hrou

Školka je a bude dále systematicky vybavována nábytkem a hračkami tak, aby poskytla příležitost ke všem typům dětských her.

Komunikativnost

Naší prioritou je úzká spolupráce a komunikace s rodinou kadého dítěte.

Vzdělávání

Naším cílem je dobře připravit všechny děti na přechod z Mš na Zš, tak aby jim byl zajištěn úspěšný start povinné školní docházky.

Školská 59, Vodochody 250 69

Děkujeme za zprávu, v nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím znovu.
EU MŠMT