Opětovné otevření školky dne 25. 5. 2020!

Opětovné otevření školky dne 25. 5. 2020!

Vážení rodiče, dne 25. 5. 2020 dochází k otevření naší MŠ. V den nástupu je nutné, aby rodič odevzdal prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění u dítěte. Dokument je již nyní k dispozici na webových stránkách MŠ Vodochody, a to v příslušné sekci (Dokumenty). K dispozici bude rovněž u vstupu do budovy.

 

POZOR! Děti budou vstupovat do prostor školky v roušce, kde ji rodič následně vloží do uzavíratelného sáčku a ponechá v šatně (na své značce). Během dne děti roušky používat nemusí, pohybovat se budou pouze ve třídě a školní zahradě.

 

Ranní předávání dětí: do konce školního roku pouze ve třídě SLUNÍČEK!

 

Z důvodu zajištění obědů, potřebujeme ZÁVAZNĚ znát přesný počet dětí!

 

Prosíme, informujte nás na mail: ms.vodochody@seznam.cz, případně využijte ankety na facebookové skupině MŠ Vodochody.